V Ogólnopolskie Spotkania Teatralne Zwierciadła
Dodane przez Opiekun dnia 13/06/2018 01:49

V Ogólnopolskie Spotkania Teatralne Zwierciadła
Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii


W dniach 6-8.06.2018 r. odbyły się w Warszawie V Ogólnopolskie Spotkania Teatralne Zwierciadła, stanowiące podsumowanie regionalnych Spotkań Teatralnych. Wzięli w nich udział przedstawiciele klasy II g, którzy ...Rozszerzona zawartość newsa

V Ogólnopolskie Spotkania Teatralne Zwierciadła
Kliknij zdjęcie aby przejść do galeriiW dniach 6-8.06.2018 r. odbyły się w Warszawie V Ogólnopolskie Spotkania Teatralne Zwierciadła, stanowiące podsumowanie regionalnych Spotkań Teatralnych. Wzięli w nich udział przedstawiciele klasy II g, którzy w bieżącym roku szkolnym pracowali przy organizacji Podlaskich Spotkań Teatralnych w VII LO w Białymstoku.
Podczas kolejnych festiwalowych dni uczniowie mieli okazję na wymianę doświadczeń z młodzieżą organizującą Festiwal Teatralny Zwierciadła w swoich regionach, uczestniczenie w warsztatach, jak również wspólne wycieczki po stolicy i zabawy integracyjne. Ostatniego dnia festiwalu w Ośrodku Kultury „Arsus” odbyła się część konkursowa. Młodzież obejrzała zwycięskie spektakle z całej Polski i, obok profesjonalnego jury, sama wybrała przedstawienie, które otrzymało Nagrodą Publiczności.
Ogólnopolskie Spotkania Teatralne to święto teatru i jego pasjonatów. Czas wspólnie spędzony z organizatorami Zwierciadeł z całej Polski zaowocował wieloma nowymi doświadczeniami, znajomościami, a nawet przyjaźniami.