Zwierciadła 2018
Dodane przez Opiekun dnia 14/03/2018 22:09

Zwierciadła 2018
Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii

W dniach 13.03 – 14.03. 2018 r. już po raz siódmy odbyły się w naszej szkole Podlaskie Spotkania Teatralne „Zwierciadła”. W przeglądzie wzięły udział zespoły teatralne z województwa podlaskiego. ...

Rozszerzona zawartość newsa

Zwierciadła 2018
Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii


W dniach 13.03 – 14.03. 2018 r. już po raz siódmy odbyły się w naszej szkole Podlaskie Spotkania Teatralne „Zwierciadła”. W przeglądzie wzięły udział zespoły teatralne z województwa podlaskiego.
Jury w składzie:
Pani Ewa Gajewska-Jasińska
Pani Izabela Wilczewska
Pan Mateusz Tymura
przyznało
I miejsce zespołowi Prestidigitator z XI LO i. Rtm. W. Pileckiego w Białymstoku za spektakl pt. „Paszczodźwięki, gębotwory, tupotrzaski…”.

II miejsce przypadło Teatrowi z Muzeum Białoruskiego i Ośrodka Kultury Białoruskiej w Hajnówce za spektakl „Ajciec Kanstancin Bajko”.
III miejsce przyznano grupie THE M.A.S.K ze Stowarzyszenia Kreatywny Bielsk Podlaski za spektakl „Księżniczka na opak wywrócona”.
Wyróżnienia za kreację roli otrzymali Natalia Szumeluk i Jakub Wieremiejuk z zespołu THE M.A.S.K oraz Jan Murawka z suwalskiego Teatru Lustro.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
„Zwierciadła” to także okazja do wspólnej zabawy, wymiany doświadczeń, a nawet… nauki. W tym roku uczestnicy przeglądu mogli skorzystać z warsztatów teatralnych i tanecznych prowadzonych przez białostockich aktorów, instruktorów i pedagogów.
Podlaskie Spotkania Teatralne „Zwierciadła” po raz kolejny okazały się niezapomnianym świętem sztuki!
Zapraszamy za rok:)

Serdeczne podziękowania Pracowni@fotografii naszej szkoły za zapewnienie kompleksowej obsługi fotograficznej Podlaskich Spotkań Teatralnych „Zwierciadła”.