3 PIKNIK Z SIÓDEMKĄ
Dodane przez Opiekun dnia 04/06/2017 23:50

3 PIKNIK Z SIÓDEMKĄ - UROCZYSTE OTWARCIE BOISKA
Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii

3 PIKNIK Z SIÓDEMKĄ
Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii - galeria zawiera się na trzech podstronach


30 maja w VII Liceum odbył się III Piknik z Siódemką, w którym uczestniczyli członkowie społeczności szkolnej, zaproszeni goście i mieszkańcy osiedla. Uświetnił go swoją obecnością Prezydent Białegostoku - Tadeusz Truskolaski, który dokonał otwarcia nowego boiska szkolnego powstałego w ramach realizacji projektu z budżetu obywatelskiego. Obiekt poświęcili przedstawiciele duchowieństwa katolickiego i prawosławnego. ...Rozszerzona zawartość newsa

3 PIKNIK Z SIÓDEMKĄ - UROCZYSTE OTWARCIE BOISKA
Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii

3 PIKNIK Z SIÓDEMKĄ
Kliknij zdjęcie aby przejść do galerii - galeria zawiera się na trzech podstronach30 maja w VII Liceum odbył się III Piknik z Siódemką, w którym uczestniczyli członkowie społeczności szkolnej, zaproszeni goście i mieszkańcy osiedla. Uświetnił go swoją obecnością Prezydent Białegostoku - Tadeusz Truskolaski, który dokonał otwarcia nowego boiska szkolnego powstałego w ramach realizacji projektu z budżetu obywatelskiego. Obiekt poświęcili przedstawiciele duchowieństwa katolickiego i prawosławnego.

Po części oficjalnej rozpoczęła się pełna atrakcji impreza, podczas której można było delektować się specjałami kuchni francuskiej, rosyjskiej i angielskiej oraz wziąć udział w zabawach i konkursach z nagrodami, oferowanych na stoiskach reprezentujących profile wszystkich klas funkcjonujących w VII Liceum. Drużyny klasowe z wielkim zaangażowaniem walczyły o zwycięstwo w grze terenowej - przypadło ono w udziale klasie II g. Zespoły nauczycieli i uczniów zmagały się w rozgrywkach piłki siatkowej, w których zwyciężyli członkowie ciała pedagogicznego. Odbyły się również pokazy mody i występy taneczne uczennic naszej szkoły, a także konkurs karaoke. Ciekawe oferty zajęć przedstawili goście, między innymi ze Stowarzyszenia Klubu Balonowego Białystok oraz Szkoły nauki jazdy Szał. Całości pozytywnych wrażeń dopełniła piękna słoneczna pogoda.